Czy wiesz, że zdrowie Twojego czworonożnego przyjaciela jest wystawione na próbę w szczególności w takich momentach jak okres wiosenny? Jeśli chcesz zadbać o ich komfort psychiczny i jakość życia, warto zastosować możliwości gwarantowane w pakietach profilaktycznych VetiCover.

VetiCover – klucz do długiego i zdrowego życia twojego psa lub kota

Pakiety profilaktyczne dla psów i kotów VetiCover umożliwiają wykluczenie lub wczesne wykrycie chorób, które mogą mieć wpływ na długość i jakość życia Twojego pupila. Bardzo istotne w przypadku przyszłości naszego czworonoga pozostaje wczesne rozpoznanie jego problemów.

Uzyskanie odpowiedzi na pytanie, co dolega czworonożnemu przyjacielowi, jest kluczowym sposobem na szybkie rozpoczęcie skutecznego leczenia, które zwiększa szansę na to, aby cały proces przebiegł pomyślnie. Skorzystanie z pakietów dla psów i kotów VetiCover to lepszy start dla młodych zwierząt, wydłużenie sprawności dla dorosłych czworonogów i zapewnienie spokojnej starości dla seniorów.

 

VetiCover – pakiety medyczne dla psów i kotów. Profesjonalna opieka weterynaryjna

Bazując na doświadczeniu lekarzy weterynarii i specjalistów VetiCover, opracowane został specjalne pakiety – dedykowane psom i kotom. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb czworonożnych pacjentów, VetiCover przygotowało aż 10 pakietów. Dostosowano je do ich rasy, wieku czy też wagi pupila. Pakiety to najwyższa jakość konsultacji, niezbędne badania diagnostyczne i zastosowanie odpowiednich metod do zabiegów pielęgnacyjnych oraz profilaktycznych.

W ten sposób możliwe jest uzyskanie kompleksowej opieki weterynaryjnej mając na uwadze aktualny etap rozwoju zwierzaka i skorzystanie z możliwości dokonania podstawowych badań diagnostycznych, które pozostają dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Profilaktyka i badania w ramach usług VetiCover są dostosowane do najczęstszych schorzeń związanych z poszczególnymi rasami. Każdy z pakietów zawiera skuteczne sposoby na systematyczną ochronę – między innym przeciw pasożytom – co w okresie wiosenno-letnim jest niezwykle groźne
dla Twojego psa lub kota.

Poznaj pakiety VetiCover w formie wygodnych abonamentów medycznych

Nie czekaj chroń swojego pupila i swoją kieszeń. Skorzystaj z usług w jednej z ponad 200 placówek w całej Polsce będących w programie VetiCover. Wybierz jedne z pakietów i dbaj o zdrowie swojego pupila już za 1 zł dziennie.

Dodaj komentarz