Super Bowl to największe sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie traktują je prawie jak święto narodowe, nic dziwnego, że tego dnia zjadają oni prawie tyle samo dużo co w Dniu Dziękczynienia 😀 Niesamowite emocje związane są nie tylko z rozgrywką sportową ale też elementami dodatkowymi tego wydarzenia. Podczas przerwy w meczu emitowane są specjalnie na tę okazję stworzone reklamy, jest też wielkie show w wykonaniu największych gwiazd. Na liście wykonawców znalazła się m.in. Madonna, Beyonce czy ostatnio Lady Gaga, która śpiewała będąc unoszoną na linach w powietrzu. Trzeba przyznać, że Amerykanie wiedzą, jak zrobić porządne show!

Każdego roku Super Bowl to mega wydarzenie, które skupia przed telewizorami miliony. Same reklamy, które można wtedy obejrzeć, przygotowywane są specjalnie na tę okazję.  W tym roku bardzo popularna była reklama z udziałem Jasona Statham’a, który jest świetnie kojarzony z filmami akcji. Muszę przyznać, że nawet nie bardzo pamiętam, co reklamował, ponieważ skupiłam się na jego grze. Strasznie lubię filmy z jego udziałem. Mimo, że ma już prawie 50 lat, to nadal jest w świetnej formie i rusza się niesamowicie. Zresztą, ktoś, kto w swoim życiu był nurkiem głębinowym, kaskaderem i trenował boks, kickboxing i capoeirę oraz dorabiał jako sprzedawca i model, ma do zaprezentowania na ekranie nie tylko ciało ale i osobowość.

Reasumując, w tym roku podczas Super Bowl było co oglądać i słuchać  bo Lady Gaga, mimo wielu wykonywanych ewolucji, śpiewała cały czas na żywo. Szkoda, że w Polsce nie mamy podobnych wydarzeń. No, może Opole albo Sopot Festiwal 😀

 

źródła obrazków: Chicago Tribune, News.com.au, Moviefone

Dodaj komentarz