Wigilijny wieczór i święta Bożego Narodzenia już za kilka dni, przygotowania do nich w wielu polskich domach osiągają kulminacyjny moment. Wychodzimy już na najbliższą prostą, to ostatni moment aby pomyśleć o świątecznych prezentach dla najbliższych. Prezent na Boże Narodzenie powinien być wyjątkowy, a nie zawsze udaje się nam sprawić miłą niespodziankę.

Standardowe prezenty pod choinkę

Pod choinką w milionach polskich domów znajdujemy całe zestawy standardowych prezentów. Bo któż z nas chociaż raz nie znalazł w świątecznej paczce: skarpet, swetra, szalika, czapki, rękawiczek, czy kapcie. Prezent na Boże Narodzenie w swoim standardowym składzie musi zawierać słodycze oraz mandarynki. Bez tych ostatnich jest tylko zwykłym prezentem, a nie tym gwiazdkowym (przynajmniej dla mnie i mojej rodziny). Pod choinką znajdujemy również zestawy kosmetyków, perfumy, inne części garderoby, książki, a co niektórzy biżuterię. Dzieci oczywiście dostają zabawki, a nawet tony zabawek które później zalegają gdzieś po kątach. Część tych prezentów zostanie pogrzebana na dnie szafy, inne wrócą do sklepów, a jeszcze inne co najgorsze i co dla mnie jest nie do przyjęcia do schronisk!!! Pamiętajmy pies, kot czy inne żywe stworzenie to nie zabawka!!!  Dlatego warto pomyśleć o prezencie na Boże Narodzenie innym niż wszystkie.

Co zamiast skarpet?

Zamiast pięciopaku skarpet, kolejnego krawatu w świąteczne wzorki, czy zestawu kosmetyków pod prysznic warto wybrać prezent, który będzie prawdziwą niespodzianką. I tak polecam karnet do SPA, wejściówkę na strzelnicę, lot paralotnią, bilety do teatru lub opery, czy też romantyczną kolacje we dwoje. Więcej inspirujących pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty, co ważne wraz ze zniżkami znajdziemy na: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie. Taki prezent będzie na pewno miłym zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli znamy upodobania, zainteresowania i pasje obdarowywanego. Serdecznie polecam wypróbować już w te święta, zwłaszcza jeśli jeszcze nie macie kupionych podarunków, a nawet pomysłów na nie. Warto skorzystać też ze oferowanych przez Katalog Marzeń zniżek.

 

Dodaj komentarz