Muszę się Wam przyznać, że nie przepadam za leżeniem odłogiem przed telewizorem i oglądaniem durnych programów jak leci. Wolę raczej sprawdzić sobie program i obejrzeć fajnie zapowiadające się filmy przez internet. Podobnie jest z serialami. Pomysły na nowe podrzuca mi chłopak, który jest bardziej rozeznany w temacie i ma fajny gust więc jego propozycje zazwyczaj podobają się i mnie.

Przedstawiam Wam więc oglądane przeze mnie obecnie seriale, może skusicie się żeby je obejrzeć.

Sherlock

seriale - sherlockUwielbiam, przeuwielbiam, ubóstwiam. Jestem wielką fanką kryminałów i choć nie czytałam w tym przypadku książek Arthura Conan Doyle’a, to serial podoba mi się bardzo. Świetnie dobrano aktorów, którzy są tak bardzo przekonujący w swojej grze aktorskiej, że kupili mnie po pierwszym odcinku. Niestety serial ma w każdym sezonie tylko 3 odcinki, a na kolejny czeka się co najmniej rok.

Castle

seriale - castleKolejny serial kryminalny z dwójką bardzo sympatycznych aktorów. Tytułowy Richard Castle jest uroczy. Znam go z serialu Serenity i zarówno tam, jak i tutaj jest przecudowny. Obejrzałam już kilka sezonów serialu i nie mam dość. Zastanawiam się co jeszcze scenarzyści wymyślą, żeby przekonać nas – widzów do pozostania bo były już i spiski, wielka miłość, tajemnicze zaginięcie głównego bohatera i wiele innych historii, które wyjaśniane były przez kilka odcinków. Nadal jednak czekam z niecierpliwością na kolejne części.

Expanse

seriale - expanse

Nowy serial Science Fiction z wątkiem kryminalnym oczywiście 😉 Bardzo fajna scenografia, klimat, historia i gra aktorska. Jestem dopiero w trakcie oglądania odcinków z pierwszego sezonu ale tajemnic do rozwikłania jest tak wiele, że z pewnością będzie co oglądać.

źródła obrazków: jordanrandles.com, logodatabase.net, scifanworld.com, magicznyswiatksiazki.pl

Dodaj komentarz