Czy możliwy jest komfort, wygoda oraz przyjemność z jazdy nawet w trudnych warunkach drogowych i atmosferycznych? Takie pytanie z pewnością zadawał sobie niejeden kierowca, który od czasu do czasu w ramach przyjemności lubi ekstremalną jazdę samochodem. Jeśli na co dzień jednak potrzebujemy przestronnego, wygodnego i rodzinnego auta, to warto poznać samochód, który daje maximum możliwości, czyli Forda S-Max.

Możliwości S-Max

Nowy Ford S-Max posiada niezwykle inteligentny napęd AWD na wszystkie koła, który to błyskawicznie reaguje na zmianę podłoża. System AWD automatycznie przekazuje odpowiednią ilość mocy na przednią lub tylną oś, co zapewnia świetną przyczepność i trakcję samochodu. Wspomaganie kierownicy EPAS, również samo dostosowuje się do warunków i prędkości, co ułatwia jazdę w mieście i na autostradzie. Parkowanie pomimo dużych rozmiarów samochodu także nie stanowi problemu, bowiem S-Max zaparkuje sam. System Perpendicular Parking docenią zwłaszcza kobiety- takie jak ja, dla których zwłaszcza prostopadłe parkowanie bywa udręką .

Rodzinnie i przestronnie

Jak już wyżej wspomniałam nowy Ford S-Max jak sama nazwa wskazuje jest maksymalnie przestronny. W siedmioosobowym aucie znajdzie się miejsce dla każdego. Po złożeniu siedzeń możemy przewozić praktycznie wszystko. W wygodnych siedzeniach nawet najdalsza podróż będzie przyjemnością. Kolejną zaletą umilającą podróż jest duży, panoramiczny dach, dzięki któremu auto zyskuje na atrakcyjności. Posiada też bardzo dynamiczną i ładną linię nadwozia, a wnętrze samochodu także zostało starannie zaprojektowane .

Źródła obrazka wyróżniającego i zdjęć: www.ford.pl

 

Dodaj komentarz