Dzisiejszy wpis z pewnością bardziej zainteresuje panów niż panie, ale zachęcam do czytania. Ostatnio usłyszałam dziwnie brzmiącą nazwę, a mianowicie buzdyganek naziemny. Od razu skojarzyłam ją z jakąś rośliną, lecz postanowiłam sprawdzić dokładniej, czym jest i jakie właściwości posiada. Tak już śpieszę z wyjaśnieniami – buzdyganek naziemny to nazwa rośliny o niezwykłych właściwościach leczniczych. Roślinka o niewielkich rozmiarach, uważana jest również za niezwykle skuteczny afrodyzjak szczególnie dla panów. Tribulus terrestris (bo tak brzmi łacińska nazwa buzdyganka), to roślina, która rośnie głównie na terenie Azji, Afryki oraz Australii, pojawia się także w południowej i środkowej Europie. Na terenie naszego kraju buzdyganek naziemny rośnie bardzo rzadko.

Właściwości buzdyganka naziemnego

www.wikipedia.org

Buzdyganek naziemny jest powszechnie używany w medycynie indyjskiej, czyli Ayurvedzie, a także w medycynie chińskiej. Uważa się go przede wszystkim a preparat wzmacniający. Buzdyganek wykazuje także właściwości moczopędne oraz uspokajające. Hindusi i nie tylko używają go jako silnego afrodyzjaku. Zalecany jest parom starającym się o potomstwo, gdyż znajdujące się w nim saponiny wspomagają proces spermatogenezy, czyli wytwarzania plemników. Doceniają go także sportowcy, gdyż zawarte w nim substancję wspomagają krążenie krwi oraz syntezę azotu, a także pomaga zwiększyć poziom testosteronu.

Na męskie kłopoty

www.permen.pl

Buzdyganek naziemny jest niezwykle skuteczny na wszystkie męskie kłopoty z potencją i osiągnięciem wzwodu. Wyciąg z tej niepozornie wyglądającej rośliny stanowi podstawę wszystkich środków na potencję takich jak np. Permen (a więcej o tym preparacie można przeczytać na:  http://www.permen.pl/permen.html). Koncerny farmaceutyczne na całym świecie wykorzystują go do produkcji leków na wzmocnienie potencji u mężczyzn. W buzdyganku naziemnym zawarta jest protodioscyna, która to pozytywnie wpływa na osiągnięcie wzwodu i erekcji, a do tego zwiększa doznania seksualne, u panów, co zapewne przenosi się też na panie.  Warto pamiętać, że przed zakupem jakichkolwiek środków na potencję trzeba skonsultować się z farmaceutą lub lekarzem i koniecznie przeczytać ulotkę. Na pewno należy wystrzegać się zamawiania ich przez Internet.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Źródło obrazka wyróżniającego: www.sfd.pl

Dodaj komentarz