Marka Dove jest doskonale znana i lubiana przez kobiety na całym świecie. Kochają ją również Polki, bo która z nas przynajmniej raz w życiu nie stosowała żelu pod prysznic, kostki myjącej, czy też balsamu Dove. Wiele z nas zakochało się w tych produktach od pierwszego użycia i do tej pory jest wierna tej marce. Dove troszczy się tak samo o skórę kobiet jak i mężczyzn,  a od niedawna również o skórę niemowląt i małych dzieci. W drogeriach możemy kupić specjalną linię Baby Dove przeznaczoną do pielęgnacji skóry niemowląt.

Linia Baby Dove

Baby Dove to linia kosmetyków, które są przeznaczone do kąpieli i pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Produkty z powodzeniem mogą być używane od pierwszych dni życia maluszka. Łagodna, nawilżająca formuła jest w pełni bezpieczna dla zdrowia niemowląt. Kosmetyki zostały poddane szczegółowym badaniom dermatologicznym i uzyskały pozytywne opinie lekarzy pediatrów. Kosmetyki Dove Baby są hipoalergiczne, mają naturalne pH i doskonale nawilżają skórę dzieci, która jest wyjątkowo cienka i delikatna, a przez to szybciej ulega przesuszeniu. Seria kosmetyków dla dzieci Baby Dove składa się z linii: Bebe Dove Rich Moisture, przeznaczonej dla skóry normalnej i suchej oraz linii Baby Dove Sensitive Moisture, która może być stosowana u dzieci z AZS. W skład serii wchodzi: Baby Dove mydło, a raczej kostka myjąca, o łagodnych właściwościach. Dostępne są też Babe Dove chusteczki, które łagodnie oczyszczają, pielęgnują i nawilżają skórę. W linii dla normalnej i suchej skóry dziecka znajdziemy też Dove Baby balsam i Dove Baby krem na odparzenia. Dla dzieci z bardzo suchą skórą polecany jest Dove Baby emolient, który śmiało mogą też stosować osoby dorosłe. Ten kosmetyk do kąpieli nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody.

Pomysł na prezent

W drogeriach możemy kupić całe zestawy Dove Baby lub kupić oddzielnie produkty. Dostępne są również zestawy podarunkowe, które będą świetnym i bardzo przydatnym prezentem dla noworodka. Mamy z pewnością będą zadowolone z takiego podarunku dla dziecka. Dove Baby cena takiego zestawu również pozytywnie zaskakuje. Więcej konkretnych informacji dotyczących tych kosmetyków znajdziemy w artykule doświadczonej mamy który możemy przeczytać tutaj: http://nieperfekcyjnamama.pl/2017/03/02/baby-dove-opinie/

Dodaj komentarz