Botox kojarzy mi się chyba najbardziej z gwiazdami Hollywood – Nicole Kidman czy Meg Ryan – kobietami, które mimo upływu lat starają się wyglądać przyzwoicie. Niestety czasami przesadzają z ilością wypełniaczy i wtedy trochę trudno je rozpoznać ale to już inna historia.

botox 1Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad tym, czy byłabym w stanie zdecydować się na konkretniejsze zabiegi upiększające takie jak np. botox. Najczęściej o botoksie wspomina się przy okazji dość hardcorowych przypadków a przecież wiele kobiet stosuje go bardzo rozsądnie i wyglądają naprawdę super. Ja zaczynam coraz mocniej dostrzegać zmarszczki wokół ust, oczu i na czole. Kiedy się uśmiecham moje oczy otacza wianuszek bruzd. Wtedy, pewnie jak każda kobieta, zaczynam łapać niezłego doła.

botox 2Ja wiem, że upływ czasu to nieuniknione zjawisko, które dotyka nas od wieków. Ja wiem, że grawitacja sprawia, że nasze ciała zaczynają dziwnie tracić na jędrności. Wiem, że każdego to czeka i powinniśmy się z tym pogodzić. Jednak dzięki zdobyczom medycyny estetycznej można mieć nadzieję, że będziemy w wieku 50 lat wyglądać jak Cindy Crawford, prawda? No dobrze, przesadziłam ale z tego, co wyczytałam, to botox w rozsądnych dawkach może pomóc nam zwolnić procesy starzenia, a co za tym idzie, pozwolić dłużej cieszyć się młodzieńczym wyglądem. Grunt to powierzyć swoją twarz dobremu specjaliście i zainwestować w odpowiedniej jakości środki. Nie wiem jak Wy ale ja chyba kiedyś spróbuję. Dam szansę temu legendarnemu botoksowi, który w rzeczywistości stosuje pewnie co trzecia kobieta w Warszawie 😉

źródło obrazków: medphysique.com, www.beautyandhappy.pl, www.rejuvenationmedi-spa.com

Dodaj komentarz