Moja ciotka zwykła mawiać, że „biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy”, a raczej co się z tym wiąże rzeczy niskiej jakości. Niestety tak to jest, że za produkty wysokiej jakości trzeba też sporo zapłacić. Jednak inwestycja w jakość to bardzo opłacalna inwestycja, która szybko się nam zwróci. Inwestycja w jakość to też inwestycja w siebie, w swoje zdrowie i życie. Zatem każde zakupy trzeba dobrze przemyśleć i stać się odpowiedzialnym i mądrym konsumentem. Niestety fala „bylejakości” zalała wszystkie dziedziny handlu i gospodarki i ciężko się z nią uporać.

Inwestycja w jakość to inwestycja w zdrowie

Wybierając dobre jakościowo produkty, niezależnie czy to jedzenie, ubrania, kosmetyki, czy też samochody, dbamy o swoje zdrowie i życie. Jedząc świeże produkty będziemy czuć się lepiej, jeżdżąc sprawnym samochodem będziemy czuć się bezpiecznie na drogach, dobre kosmetyki poprawią, a nie zaszkodzą naszej urodzie etc., taką wyliczankę można ciągnąć w nieskończoność. Ważne aby jednak ją przeprowadzić i zastanowić się, czy naprawdę stać nas na rzeczy niskiej jakości, które szybko się popsują, zniszczą, czy zaszkodzą nam i naszym bliskim? Owszem osobom, które zarabiają mało i mają dużo wydatków, ciężko jest kupić dobre i drogie produkty jednak pomimo wszystko wart się starać inwestować właśnie w takie rzeczy. Nie mówię oczywiście o jakimś przepychu, czy dobrach luksusowych lecz o przedmiotach i produktach codziennego użytku. Jako kobieta uwielbiam robić zakupy i niekiedy popadałam w taki zakupowy szał, który był druzgocący dla mojego portfela, jednak właśnie takie nieprzemyślane zakupy, pozwoliły mi „przemyśleć” słowa cioci.

A co do tego ma Philipiak?

Dzięki temu, że doceniam wysoką jakość, która ma wpływ na moje życie i zdrowie wybrałam naczynia do gotowania Philipiak. O garnkach Philipiaka pisałam już niejednokrotnie, ale wspominam o nich i w przypadku tego wpisu, gdyż są doskonałym przykładem jak jakość (w dosyć wysokiej cenie) ma ogromny wpływ na zdrowy i przy tym oszczędny tryb życia. Z ich zakupem wstrzymywałam się dosyć długo, no bo właśnie ta ich cena mnie odstraszała, ale teraz nie żałuję ani jednej wydanej na nie złotówki. Philipiak garnki, to naczynia do gotowania, które mogę polecić każdemu, dla którego jakość i zdrowy styl życia jest ważniejsze niż pieniądze. Ale co ja piszę przecież garnki Philipiaka są dla osób, które lubią oszczędzać. Jeśli kogoś nie przekonują te argumenty to odsyłam do tego artykułu:  http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/codzienna-dawka-zdrowia-w-dobrym-garnku-prestizowe-naczynia,4032194,art,t,id,tm.html

Dodaj komentarz