Przed przystąpieniem do zabiegu należy się odpowiednio przygotować, ale najważniejszą sprawą są konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, który da odpowiednie zalecenia. Jednak wiele osób zadaje sobie pytanie, co jeszcze warto zrobić, aby być w pełni gotowym na zabieg, poniżej kilka wskazówek. 

Na co zwrócić szczególną uwagę przed zabiegiem?

Najważniejsze to wiedzieć czego się chce i jaki efekt ma być zadowalający, świadomość ta ułatwia przejście pacjenta przez ten proces oraz pomaga lekarzowi dostosować odpowiednie zabiegi. W tym celu warto wybierać najlepszych specjalistów, których można znaleźć w miejscu, jakim jest medycyna estetyczna w Białymstoku. Przed zabiegiem należy koniecznie powiadomić lekarza medycyny estetycznej o planowanych wydarzeniach typu wesele lub przyjęcie urodzinowe, po to, aby lekarz mógł dostosować zabiegi oraz terminy, które będą współgrały z datą wyczekiwanego wydarzenia.

Kolejnym istotnym elementem będzie zebranie historii zabiegów z medycyny estetycznej, o ile były takie robione. Należy uwzględnić takie informacje jak: jakie to były zabiegi, czy wystąpiły po nich jakieś powikłania, jaki był końcowy efekt. W przypadku gdy nie posiada się części informacji, warto skontaktować się z kliniką, w której odbywał się zabieg.

Jedna z najważniejszych rzeczy dla lekarza medycyny estetycznej to lista przyjmowanych leków przez osobę poddającą się zabiegowi, dobrze jest przed konsultacją takową posiadać.

Wybór odpowiedniego miejsca do zabiegu

Najważniejszym aspektem będzie wybór odpowiedniego miejsca do zabiegu, warto poczytać opinie i informacje na stronach internetowych oraz sprawdzić doświadczenie lekarzy, na szczęście są takie miejsca jak Centrum modelowania twarzy i ciała Uroda, które oferuje pomoc na najwyższym poziomie. W dniu zabiegu należy pamiętać również o tym, aby zjeść lekki posiłek najlepiej w formie płynnej, który szybko się strawi i dostarczy odpowiednich wartości odżywczych oraz przyjść na zabieg z lekką rezerwą czasową, aby nie stresować się dodatkowo tym, że można się spóźnić.

Dodaj komentarz