Mamy zimę, a zimą nasza skóra jest narażona na wiele niekorzystnych dla niej czynników. Zimny, porywisty wiatr, mróz, śnieg, zmieniająca się wilgotność powietrza te czynniki atmosferyczne szkodzą skórze naszego ciała. Nie lepiej jest też w naszych domach suche powietrze w ogrzewanych i klimatyzowanych, kurz, dym i inne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu pomieszczeniach szkodzi cerze. Dlatego zimą nasza skóra potrzebuje szczególnej ochrony, odżywienia i nawilżenia, warto zatem sięgnąć po krem barierowy, który jest przeznaczony do pielęgnacji cery narażonej na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Krem barierowy Emolium

www.emolium.pl

Osoby z bardzo suchą skórą lub skórą wrażliwą powinny sięgnąć po krem barierowy Emolium. Krem nie tylko pielęgnuje, ale również chroni regeneruje zniszczony naskórek. Dzięki niemu podrażniona i uszkodzona skóra szybko się odbudowuje. Ten rodzaj kremu ma za zadanie wzmacniać naskórek i chronić go przed przesuszaniem oraz innymi drażniącymi czynnikami jakie znajdują się w środowisku. W swoim składzie krem barierowy marki Emolium zawiera emolient barierotwórczy, który zapobiega nadmiernej utracie wody. Kosmetyk mogą stosować osoby ze skórą suchą i skłonną do podrażnień a także te osoby ze skórą atopową. Krem należy stosować codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Jego cienką warstwę trzeba nanieść na popękaną, suchą i zniszczoną skórę i delikatnie wmasować. Krem barierowy może być stosowany u dzieci od trzeciego roku życia. Aby skóra zimą była w pełni chroniona i zadbana warto stosować inne kosmetyki zawierające emolinety. Krem barierowy Emolium stosujmy z innymi kosmetykami tej marki: http://www.emolium.pl/produkty/. Krem jest nie tylko pielęgnuje ale leczy skórę.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz