lodowka-1Nie tak dawno temu szczytem moich marzeń była lodówka no Frost. Tak było do dzisiaj, kiedy zobaczyłam jedną z najbardziej wypasionych lodówek, jakie są dostępne na rynku. Lodówka LG Total No Frost z systemem Door-In-Door i kompresorem liniowym. To cudo, nie dość, że wygląda kosmicznie, to jeszcze ma 10 lat gwarancji i ogromną pojemność. Gdybym miała nieograniczony budżet na urządzenie kuchni to zakup takiej lodówki byłby jednym z pierwszych, jakie bym zrobiła. Lodówka jest dwudrzwiowa, dodatkowo ma kostkarkę do lodu i coś, co mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyło – podwójne drzwi. Większość z nas do lodówki sięga po napoje – mleko, wodę, sok, które zazwyczaj trzymamy na drzwiach. Dzięki temu, że drzwi są podwójne, nie otwieramy głównej komory, tylko wyłącznie drzwi zewnętrzne, gdzie znajdują się najbardziej potrzebne produkty. Wygodny dostęp i oszczędność energii to korzyści, jakie mamy dzięki temu rozwiązaniu. Poza tym zaskoczenie gości prawie gwarantowane 😉

lodowka-2Naszym życiem rządzi głównie przyzwyczajenie, rzadko decydujemy się na poszukiwanie czegoś nowego z obawy przed natknięciem się na coś gorszego od tego, co obecnie mamy, przez co pozbawiamy się okazji do poznawania tak fajnych wynalazków jak wspomniana powyżej lodówka.

Ja też nie trafiłabym na nią, gdyby nie mój chłopak, który jest fanem wszelkich nowinek technicznych. Pewnego dnia pokazał mi w necie ten model dodając, że świetnie sprawdziłaby się w naszym przypadku. Kto wie, może wciągniemy ją na listę zakupów, kiedy będziemy urządzać nasze własne mieszkanie. W końcu kiedyś trzeba zacząć spełniać te marzenia, prawda?

źródła obrazków: www.huffingtonpost.com, http://www.lg.com

Dodaj komentarz