Najlepsze kosmetyki dla gabinetów kosmetycznych to produkty wyprodukowane z wysokiej jakości, naturalnych składników, połączonych ze składnikami kosmetycznymi high-tech o udowodnionym działaniu. Pozwalają nie tylko na opóźnienie procesów starzenia, ale też na zniwelowanie przebarwień i zmniejszenie głębokości zmarszczek. Ze względu na zawartość składników aktywnych muszą być stosowane z dużą ostrożnością.

Czym charakteryzują się kosmetyki stosowane w salonach kosmetycznych?a

Kosmetyki używane przez profesjonalistów wyróżniają się bogactwem składników odżywczych oraz wysokim stężeniem składników aktywnych. Często zawierają witaminy A, B, D i E, aminokwasy, peptydy, a także kwasy i inne substancje, takie jak retinol i niacynamid. Kosmetyki dla gabinetów kosmetycznych, w których wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stosuje się kremy przedzabiegowe, które hamują przewodnictwo nerwowe.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji ciała stosowane są w gabinetach kosmetycznych?

Gabinety kosmetyczną stosują kremy, koncentraty, maski, ampułki, a także olejki i peelingi. Do zabiegów mających na celu ujędrnienie skóry, stosuje się kremy i koncentraty wyszczuplające oraz antycelluitowe, np. z ekstraktem z guarany i imbiru, kofeiną, algami morskimi, kasztanowcem i L-karnityną. Często wykorzystywane są też produkty na bazie glinki np. błotne koncentraty wyszczuplające. Wiele salonów przeprowadzających masaże wykorzystuje olejki oraz peelingi do ciała, np. peelingi solne z minerałami z Morza Martwego oraz z cukrem trzcinowym. Opisane preparaty można zakupić w hurtowni kosmetycznej online BeautyNova.

Jakie są najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Toniki, kremy, żele, sera, peelingi i maski to najczęściej stosowane w gabinetach kosmetyki do twarzy. Do popularnych składników, które wykorzystywane są podczas zabiegów należą: kwas azelainowy, hialuronowy, migdałowy, ekstrakty z owoców, peptydy, prebiotyki, aminokwasy oraz substancje takie jak kolagen, retinol i elastyna. Do zabiegów peelingujących stosuje się kwas salicylowy i glikolowy. Na szereg zmian skórnych świetnie działają preparaty o właściwościach wybielających, np. z witaminą C, które nie tylko rozświetlają i odżywiają skórę, ale też wyrównują przebarwienia pozapalne i plamy starcze. Mogą być stosowane do zabiegów złuszczających, anti-aging i regenerujących.

Dodaj komentarz