Pralka jest niezbędna w każdym domu. Codzienne pranie to często konieczność – szczególnie, gdy rodzina ma małe dzieci, które brudzą się nieustannie. Wyjątkowa jakość pralki jest bardzo ważna. W małych mieszkaniach konieczna jest pralka typu slim, czyli mniejszych, bardziej kompaktowych rozmiarów. Niewielka pralka to doskonałe uzupełnienie łazienki w każdej małej kawalerce.

Pralka slim jest doskonała – w kawalerce to najlepsza rzecz

Pralka mini, czyli pralka slim jest doskonałym uzupełnieniem każdego domu. Pralka slim jest wąska i ma mniejszą głębokość od klasycznej pralki. Duży komfort stosowania takich urządzeń jest gwarantowany. Urządzenie warto nabyć do domu i stosować je regularnie. Pralki automatyczne wąskie są funkcjonalne tak samo, jak klasyczne pralki. Zmieści się w nich nieco mniej rzeczy do wyprania niż w większych pralkach, ale to nic nie ujmuje ich funkcjonalności. Wyjątkowa pralka to podstawa, bez niej nie da się żyć i funkcjonować – pranie ubrań, pościeli, koców, zasłon. To wszystko jest codzienną koniecznością. W małej łazience pralka slim jest prawdziwym dobrodziejstwem oraz doskonałym rozwiązaniem. Urządzenie do prania nie może mieć mniej niż 50 centymetrów głębokości.

Przykładowe wymiary pralek

Pralka nie może być bardzo wąska, a nna przykład pralka Electrolux EW6S226SPI ma 843 mm wysokości, 595 mm szerokości oraz 378 mm głębokości. Takie są wymiary tego urządzenia i spełniają one swoją rolę. Jest to urządzenie pełnowymiarowe. Pralki mogą być ładowane od frontu lub od góry. PerfectCare EW8F249PSPC to dobra pralka, ma dość dużą pojemność. Jest ładowana z przodu, co daje wygodę i ma całkiem dobre wymiary: 847 mm wysokości, 597 mm szerokości oraz 636 mm głębokości. Różnica między pralkami typu slim może wynosić nawet 26 centymetrów, co jest bardzo dużym parametrem.

Jakie zalety mają pralki slim?

Pralki slim pozwalają:

* oszczędzić przestrzeń w małej łazience

* są estetyczne, ładnie wyglądają – mogą być białe lub kremowe. Warto kupić też pralki w innych kolorach

* mają wysoką funkcjonalność, działają tak samo jak duże, pełnowymiarowe pralki

* dobrze piorą ubrania, bieliznę, pościele oraz koce, mieszczą nieco mniej prania, ale bez szkody dla jakości działania. Piorą dobrze, są wytrzymałe i trwałe

* są wymarzone do kawalerek i małych mieszkań, tam oszczędzają miejsce

Mogą być ładowane z przodu albo od góry. Użytkownik wybiera model zgodnie ze swoimi preferencjami. Poznaj jakie specyfikacje czy wymiary ma Pralka slim. Pralki, do których pranie wkłada się od góry, są wygodne. Nie trzeba się pochylać czy kucać, pracuje się dobrze i bardzo łatwo oraz szybko. Pralka spełnia się też jako półka – na niej ustawia się nieraz kosmetyki. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie w malutkich łazienkach. Pralki automatyczne wąskie są idealne do kamienic, bloków, małych domów. Pralka węższa o 20 centymetrów jest lepsza od pełnowymiarowej pralki, ponieważ zmieści się w małej łazience. Singlowi czy parze mniejsza pralka na pewno wystarczy. Codzienne pranie stanie się przyjemnością i będzie wyjątkową wygodą. Nie ma co do tego wątpliwości. Pralki automatyczne wąskie to wyjątkowa jakość oraz wygoda. Klienci nabywają je za gotówkę lub na raty. Warto o tym pamiętać i stosować takie pralki tak często, jak tego potrzebują. Pralka slim zasługuje na wybór, a w małym mieszkaniu sprawdzi się naprawdę znakomicie.

Dodaj komentarz