Każda osoba pracująca w agencji marketingowej wie, że jeśli zbliża się termin oddania projektu to absolutnie ale to absolutnie nie ma osoby, która nagle bierze sobie wolne i naraża cały zespół albo, co gorsza, firmę na niepowodzenie. No właśnie, a ja prawie tak zrobiłam.

ból brzucha 2Nie opowiadam zazwyczaj o mojej pracy bo jeszcze zbyt wiele chlapnęłabym o projektach jakimi się zajmujemy albo o firmach dla których pracujemy. Generalnie mogę tylko powiedzieć, że pracuję w agencji marketingowej, a jak zapewne większość z Was się orientuje, jest to branża w której do najbardziej popularnych słów należy m.in. dedlajn. Projekty mają być realizowane sprawnie i bez zbędnych problemów. Klient ma być zadowolony i ma koniecznie polecić naszą agencję swoim znajomym. Jak coś nie zagra u jednego klienta, mamy szansę na spalenie naszej firmy na całej linii. Kiedy więc dopinamy dany projekt, to wszyscy mają stawić się punktualnie do pracy i robić wszystko, żeby domknąć prace.

ból brzucha 1Pewnego dnia mój brzuch przejął się misją chyba za bardzo bo postanowił podjąć próbę zatrzymania mnie w domu. Ból brzucha był straszny, nie mogłam się ruszać więc o wyjściu z mieszkania nie było mowy. Zadzwoniłam po siostrę, która jako matka orientuje się w lekach dużo lepiej niż ja i dała mi Buscopan. Przypomniałam sobie, że był zazwyczaj w naszej domowej apteczce i mamie zdarzało się go brać. Teraz to ja byłam w potrzebie i moją jedyną nadzieją był on. Dał radę. Postawił mnie na nogi i pozwolił ruszyć do pracy w ostatnim dniu przed oddaniem projektu. Dzięki temu znowu mogę zarabiać na karmę dla mojego kota Czarka – aby mógł godnie żyć 😉

źródła obrazków: www.today.com, www.essentialoilspedia.com, www.eastcoastcatalyst.com

Dodaj komentarz