Halloween to amerykańskie święto, które jest, jak dla mnie, kompletnie odjechane. Podczas gdy my, Polacy odwiedzamy groby wszystkich zmarłych członków naszych rodzin i spędzamy czas w zadumie nad mijającym czasem, Amerykanie urządzają huczne imprezy i biegają od domu do domu zbierając fury słodyczy. Każdego roku szeroko komentowane są stroje celebrytów, którzy mając ogromne budżety, nie przebierają w środkach by zdobyć tytuł najlepiej przebranej gwiazdy w Halloween.

Jedną z najbardziej zakręconych na tym punkcie gwiazd jest Heidi Klum, która decyduje się na tak ekstremalne metamorfozy, że pewnie nawet przeciwnicy tego święta są pod wrażeniem. Dla przykładu można wspomnieć o jej przebraniu polegającym na pomalowaniu całego ciała tak, jakby nie miała skóry albo charakteryzacji na staruszkę czy Jessicę Rabbit – postać z kreskówek.

halloween halloween-2 halloween-1

halloween-3Podobnie poważnie do tematu podchodzi Kim Kardashian, której metamorfozy może nie są aż tak spektakularne ale także szeroko komentowane. Polacy, zwłaszcza celebryci, coraz częściej bawią się w Halloween, o czym z lubością wspominają na swoich profilach społecznościowych. Jednak efekty nie są nawet w 10% tak spektakularne jak w przypadku Heidi. Amerykanie mają po prostu zdecydowanie większe doświadczenie na tym polu oraz, co niemniej ważne, dużo większy budżet na metamorfozy. Moi znajomi z pracy organizują jakąś imprezę ale nie jestem przekonana czy chce mi się na nią wbijać. Chyba dopadła mnie jesienna chandra, psia krew. Nie mam ochoty wyłazić z domu i tylko myślę o rękodzielniczych zajęciach czyli zabawie w samotności. No taki czas po prostu.

źródła obrazków: PopSugar, E!, Huffington Post, Quotes

Dodaj komentarz