Panie wiedzą doskonale, że to właśnie biżuteria jest ich najlepszym przyjacielem. Często nie są one wstanie przejść obojętnie obok stoiska jubilerskiego w galerii handlowej. Błyskotki mają bowiem to do siebie, że przyciągają kobiece spojrzenia jak prawdziwy magnes. Niemniej jednak warto zauważyć, że obecnie panie coraz większą uwagę poświęcają temu, żeby dobrać biżuterię odpowiednio, do swojego typu urody.

Tak naprawdę dawniej nie zwracało się na to aż tak dużej uwagi. Kobiety wybierały te wisiorki i kolczyki, które po prostu wpadły im w oko. Dziś jednak ważny jest sam kruszec i to, czy podkreśli on kobiecy urok. Wobec tego do jakiego typu urody pasują srebrne bransoletki?

Srebrne bransoletki – chłód i elegancja

Srebrne bransoletki to z pewnością jeden z tych biżuteryjnych dodatków, które panie wręcz uwielbiają. Wynika to z faktu, że subtelna i zmysłowa ozdoba na nadgarstku, potrafi wydobyć seksapil i uwodzicielskość. Niemniej jednak warto w tym momencie jeszcze dodać, że srebro to kruszec o wyjątkowo chłodnej barwie. Często określa się srebro mianem zimnego metalu szlachetnego, w przeciwieństwie do złota, do którego bije ciepło. Już z tej początkowej charakterystyki, można jasno wywnioskować, że w przypadku srebrnych bransoletek, jedynie panie o określonym typie urody będą mogły efektywnie korzystać.

Srebrne bransoletki – idealne dla pań o urodzie w typie zimy

Srebrne bransoletki są chłodne i właśnie do pań o chłodnym typie urody będą pasować najlepiej. Można powiedzieć, że na srebrnych bransoletkach najlepiej skorzystają kobiety o ciemnych włosach i jasnej karnacji. Dodatkowo zimny typ urody kobieciej to również wyraziste niebieskie, czarne lub szare oczy. To właśnie do takich pań najlepiej dopasują się srebrne modele bransoletek. Podkreślą one ich urodę, seksapil, a także wydobędą dodatkowy urok.

Czy srebrne bransoletki można łączyć ze złotymi odpowiednikami?

Niektóre panie z pewnością nie zadowolą się jedynie jedną ozdobą nadgarstka. Wobec tego do srebrnej bransoletki, być może dobiorą drugi model w kolorze złotym. Niestety nie jest to najlepszy pomysł. Srebrnych bransoletek nie powinno się bowiem łączyć ze złotymi i odwrotnie. Jeśli jednak paniom zależy na tym, by mieć na nadgarstku więcej niż jedną ozdobę, mogą one złączyć ze sobą dwie, srebrne bransoletki lub po prostu zdecydować się na o wiele bardziej wyraziste i masywniejsze modele. Pamiętajmy jednak, że w biżuterii tak jak w życiu, trzeba jednak zachować pewne granice i zdrowy umiar, by nie wyglądać karykaturalnie.

Dodaj komentarz