Kroniki Akaszy to nic innego jak energia kosmosu – pierwotna sieć i pole informacji, w którym zawarte są zapisy dotyczące wszystkiego, co się wydarzyło, dzieje aktualnie oraz nastąpi w przyszłości. To sieć, która otacza wszystko i wszystkich. Choć taka wiedza może być na początku niezrozumiała i przytłaczająca, po analizie okazuje się niezwykle pomocna. Przekonaj się, że warto mieć dostęp do tak cennych informacji.

Zjawisko nie jest nowe, gdyż odczytami zajmowali się już starożytni Hindusi. Była to ich podstawowa wiedza o życiu – uważali, że kroniki Akaszy zawierają wszystkie informacje dotyczące emocji, myśli, uczuć i doświadczeń. Nauka ta, podobnie zresztą jak chrześcijaństwo wskazuje na życie pozagrobowe, ponieważ nie można jasno określić istnienia siły wyższej, tylko wierzy się w jej byt na podstawie czucia. Znaki o wyjątkowym polu kwantowym często potwierdza nasza intuicja, specyficzne odczucia w ciele lub obrazy, jakie pojawiają się pod powiekami. Mogą to być także sny.

Kroniki Akaszy – czym naprawdę są?

To wiedza, która jest dostępna dla każdego, kto tylko chce się na nią otworzyć. Dostęp można uzyskać na wiele sposobów. Sprzyja temu na pewno medytacja – wyciszenie i koncentracja na oddechu, które zabierają Twoje serce w rejony osobiście ważne dla Ciebie i jeszcze do tej pory nieodkryte. To także praca z doświadczonym konsultantem, czyli sesja, podczas której prowadzi Cię wykwalifikowana w zakresie odczytów osoba. W takim spotkaniu zadajesz otwarte pytania. Kroniki Akaszy są pomocne w każdym zakresie życia – osoby zainteresowane sięgają po wiedzę dotyczącą ich pracy zawodowej, związków, zdrowia, biznesów i samorozwoju. By dowiedzieć się, skąd się wzięły życiowe przeszkody w osiąganiu celów, często przenoszą się do poprzednich wcieleń, a informacje uzyskują poprzez słowa, symbole, obrazy i uczucia, które układają się w przekaz.

Jak korzystać z odczytów w Kronikach Akaszy?

Jeśli korzystali z nich znani na całym świecie ludzie, jak Beyonce, Elon Musk czy Oprah Winfrey to są one skuteczne i w pełni bezpieczne. Kroniki Akaszy są cudownym narzędziem do odkrywania siebie, swoich talentów i potencjału. Są wsparciem w znajdywaniu pasji, ale prowadzą także do wielu transformacji – zmiany adresu, pracy czy partnera. Są wsparciem w rozpoznaniu misji życiowej i tłumaczą rzeczywistość – dlaczego jesteś w danym miejscu i czemu przydarzają Ci się takie, a nie inne okoliczności. Są wskazane przed podejmowaniem ważnych decyzji życiowych. Korzystając z nich, zawsze działaj z otwartym sercem, umysłem i rozwagą – nigdy nie wykorzystuj tej wiedzy do manipulacji i działań podszytych negatywną energią, ponieważ wszystko zapisuje się w polu kwantowym wszechświata i wpływa mocno nie tylko na innych, ale także na Ciebie i Twoje pokolenia.

Dodaj komentarz