Metaliczne balony są bardzo popularną dekoracja przyjęć weselnych, urodzin, studniówek i wielu innych imprez. Dlaczego warto nimi przyozdobić wnętrze? Przede wszystkim metaliczny połysk idealnie odbija światło i sprawia, że przyjęcie nabiera blasku. Modne kolory z metalicznym połyskiem zyskują zupełnie nowy, odświętny wyraz. Można z nich korzystać przy każdej okazji – do domu na urodziny dziecka lub baby shower albo jako baza dekoracji sali weselnej. Dostępne są w takich samych rozmiarach jak klasyczne balony, więc można stosować oba warianty: matowe i metaliczne, by zyskać ciekawy efekt.

Balony z połyskiem na przyjęcie w domu lub w restauracji

Dla osób szukających nowości i ciekawostek dekoratorskich, balony z metalicznym połyskiem będą świetnym rozwiązaniem. Można z nich komponować wiszące girlandy, tworzyć bramy i obramienia drzwi lub okien. Metaliczne balony doskonale sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym dziecka i nastolatka. Warto zamówić nawet większą ilość, żeby korzystać z nich przy różnych okazjach. Świętowanie szampańskiego sylwestra nie może obejść się bez sztucznych ogni i oczywiście bez balonów. Jedną ze stron która warto odwiedzić szukając dekoracji jest https://szklanatorebka.pl/pl/c/balony-metaliczne/515.

Metaliczne odcienie należą do najmodniejszych, gdyż nie potrzeba ich wiele, by nadać wnętrzom odświętnego charakteru. Można wykorzystać bardzo duże dmuchane balony klasyczne i połączyć je z mniejszymi o metalicznym blasku. To popularny zabieg, który sprawi, że dom na urodziny, sylwestra lub inną okazję stanie się miejscem szampańskiej zabawy. Z kolei w sali weselnej lub restauracji złote i srebrne balony są łączone najczęściej z kolorem wiodącym. Złoto i biel o perłowym odcieniu to już klasyczne połączenie. Modne są też balony różowe i srebrne oraz białe. Takie girlandy ożywią salę weselną.

Kolory metalicznych balonów – złoto, srebro ni nie tylko

Metaliczny połysk jest przypisany do złotych i srebrnych balonów. Warto jednak pamiętać o bardzo eleganckiej, perłowej bieli. Doskonale uzupełnia się z innymi odcieniami, np. ze ślubnym różem pudrowym lub dziecięcym błękitem. Bardziej śmiałe połączenia polecane są na imprezy urządzane przez nastolatków. Typowo dyskotekowy nastrój można osiągnąć wieszając na ścianach i pod sufitem balony srebrne (w odcieniach techno i industrialnych). Jeszcze inny rodzaj balonowych dekoracji to balony z metalicznym nadrukiem przedstawiającym nietoperze, np. na Halloween. Czarne balony powiązane ze srebrnymi i złotymi to także imprezowe połączenie polecane na noworoczne imprezy, na studniówki i karnawał. Odważne połączenia w stylu glamour ożywią każde przyjęcie w domu lub w restauracji.

Dodaj komentarz