Mimo bardzo zmiennej pogody w kwietniu, mamy już wiosnę i czas na pierwsze wiosenne zakupy. Wiem, że wiele osób nie czuje natchnienia do kupowania cienkich ubrań, kiedy z nieba co chwila leci deszcz ze śniegiem ale taka aura sprawia, że w sklepach mamy duży wybór i mało kupujących. Można więc swobodnie poszukać jakichś fajnych ciuszków oraz dodatków i bez obawy wybrać się do sklepu. Bardzo przydatną opcją okazują się dla mnie ostatnio reklamy na Facebooku. Marki odzieżowe, takie jak Reserved czy Mohito wstawiają bardzo dużo zdjęć, dzięki czemu można trafić na ciekawe modele bez konieczności przeglądania stron. Ja znalazłam sobie, dość skuteczną moim zdaniem, metodę na kupowanie ciuchów polegającą na kilku krokach.

  1. Wybór ulubionych marek odzieżowychKażdy jest raczej w stanie określić firmy i producentów, których ciuchy mu się podobają – na podstawie doświadczenia, inspiracji z magazynów czy serwisów, z polecenia znajomych itp.
  2. Strona i fan pageKiedy już znam nazwę marki, szukam jej strony i fanpejdża na Fb – dzięki temu można liczyć na zniżki i informacje o promocjach. Poza tym na spokojnie można sobie poprzeglądać kolekcje, wybrać coś dla siebie i zrobić listę…
  3. Sklep stacjonarny

    Niestety fotografia produktowa, w przypadku dużych marek, jest na tak wysokim poziomie, że wiele produktów niestety wygląda lepiej na fotografiach niż w rzeczywistości. Dlatego ja ostatnio mniej kupuję w sieci bo okazywało się, że ciuchy, które miały wyglądać rewelacyjnie, w rzeczywistości były co najmniej takie sobie. Wolę najpierw wybrać sobie na spokojnie, w domu to, co mi się podoba, a kupić w sklepie stacjonarnym, po dokładnym obejrzeniu, przymierzeniu i sprawdzeniu.

    Dzięki moim trzem krokom unikam wielu nietrafionych zakupów. Polubienie fanpejdży sprawia, że dostaję informacje o ciekawych ofertach, dzięki czemu mogę w porę skorzystać z promocji i na spokojnie pójść sobie do sklepu, poprzymierzać.

 

źródła obrazków: Clayton Whites Hotel, BBC, Paris tourist office

Dodaj komentarz