Jak wyróżnić się w dzisiejszych czasach? Przede wszystkim należy postawić na funkcjonalność i oryginalność. Właśnie takie powinny być upominki wybierane przez przedsiębiorców. To one mogą wytworzyć silną więź między marką a odbiorcą. W naszym artykule przedstawiamy 5 najpopularniejszych gadżetów, które wypromują firmę i wzbudzą zaufanie klientów.

Gramy w zielone!

Ekotrendy zachęcają konsumentów do świadomych wyborów, które mają pozytywny wpływ na krajobraz naturalny. Coraz więcej osób wybiera opakowania wielokrotnego użytku. W związku z tym chętniej wybierają torby wielorazowe, wykonane z wytrzymałych materiałów. Torby bawełniane z nadrukiem idealnie wpisują się w najnowsze ekotrendy. To bardzo praktyczne nośniki reklamowe. Ze względu na to, że są użytkowane wielokrotnie, taka kampania będzie długofalowa.

Warto postawić na najwyższą jakość

Raport „Global Ad Impressions Study” potwierdza, że parasole reklamowe żyją bardzo długo – nawet do 14 miesięcy. Zastanawiając się nad wyborem upominków dla pracowników i kontrahentów, warto postawić na takie produkty, które będą żyć najdłużej. Oprócz parasoli można także wybrać koszulki, kalendarze, akcesoria piśmiennicze i torby bawełniane. Najwyższa jakość, funkcjonalność i możliwość szybkiego nadrukowania logo – to najprostszy przepis na ciekawy gadżet.

Kubki – reklama w zasięgu ręki

Chyba każdy z nas lubi kubki. Mamy je wszędzie: w pracy, domu, szkole – wszędzie tam, gdzie pijemy ulubioną kawę lub herbatę w chwili odpoczynku. Ceramika reklamowa to podstawowa forma działań reklamy pozamedialnej. Wielokrotnie używane – mogą towarzyszyć pracownikom przez długie lata. Z kubkami i filiżankami wiążą się zatem wyłącznie pozytywne odczucia – są one związane z przyjemnością picia ulubionego napoju.

Zapalniczki i odzież zbudują pozytywne skojarzenia

Zapalniczki z nadrukiem to niepozorne gadżety reklamowe, które mogą służyć do realizacji celów promocyjnych. To upominek adresowany głównie do palaczy. Dobrze zaprojektowany nadruk stanie się praktyczną i subtelną reklamą przedsiębiorstwa. Ze względu na to, że osoby palące bardzo często ich używają, można zwiększyć zasięg oddziaływania reklamy.

Dużą popularnością cieszą się również bluzy reklamowe – uszyte z wysokiej jakości materiałów. Odzież promocyjna ma bardzo wiele zastosowań na co dzień. Pozwoli zwiększyć lojalność wobec marki obecnych pracowników i kontrahentów, a także przyszłych klientów.

Dodaj komentarz