Ból brzucha, niestrawność, wzdęcia i gazy, nudności i wymioty oraz uczucie ciężkości, wszystkie te dolegliwości ze strony układu pokarmowego są bardzo nieprzyjemne. Niestety bardzo często ich doświadczamy np. z przejedzenia, lub zjedzenia czegoś niezdrowego. Niektórzy cierpią również na różne schorzenia układu pokarmowego i muszą być bardzo ostrożni w doborze potraw. Warto wiedzieć jak sobie radzić z niestrawnością i innymi dolegliwościami ze strony naszego żołądka i brzucha.

Jak się pozbyć niestrawności i innych dolegliwości?

Z bólem brzucha, niestrawnością, wzdęciami, nudnościami itp. dolegliwościami można sobie poradzić w całkowicie naturalny sposób. Warto postawić na skoncentrowaną moc ziół. Rośliny lecznicze, przeciwzapalne i rozluźniające mięśnie można przyjąć w formie leku np. Iberogast. Więcej o tym leku i jego składzie oraz działaniu dowiemy się na:http://www.iberogast.pl/pl/lecznicza-moc-natury/.

Preparat zawiera wyciąg aż z dziewięciu ziół, które pozytywnie wpływają na pracę układu pokarmowego. Aktywne ekstrakty pozytywnie wpływają na trawienie i zwalczają uciążliwe objawy bólowe. Mięta, rumianek, korzeń lukrecji, melisa, jaskółcze ziele, ostropest plamisty, a także kminek, ubiorek gorzki i korzeń arcydzięgla posiadają uzdrawiające moce znane od pokoleń. Wiedza o działaniu ziół jest stale pogłębiana i doceniana. Naturalne wyciągi z wyżej wymienionych ziół bardzo szybko i niezwykle skutecznie wspomagają trawienie. Rośliny lecznicze, przeciwzapalne i rozluźniające mięśnie połączone w jednym preparacie mają szerokie działanie. Nie musimy przyrządzać kliku naparów, wystarczy sięgnąć po krople zawierające ekstrakty z tych roślin. Jeśli dolegliwości ze strony układu trawiennego i pokarmowego nie ustępują, a wręcz się nasilają pomimo leczenia lub występują bardzo często, to koniecznie trzeba udać się do lekarza.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz