Moja walka z trądzikiem to walka z wiatrakami. Kiedy już wydaje się że cera jest idealna, wolna od zaskórników, pryszczy i  innych niedoskonałości, to zawsze w najmniej oczekiwany momencie (najczęściej przed ważnym spotkaniem) na mojej twarzy pojawia się „niespodzianka”. W takich sytuacjach trzeba sięgnąć po sprawdzone metody. Owszem makijaż jest w stanie zdziałać cuda, jednak trądzik trzeba leczyć nie tylko kamuflować. W takich kryzysowych sytuacjach sięgam po lek. Maść Skinoren bez recepty, to preparat który potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Kwas azelainowy w leczeniu trądziku osób dorosłych

www.skinoren.pl

Kupując w aptece leki na trądzik trzeba koniecznie zwrócić uwagę na ich skład. Lek Skionoren bez recepty dostaniemy w każdej aptece, gdyż zawiera on aktywne substancje (kwasy) w bezpiecznym dla skóry stężeniu.  Podstawowym składnikiem maści Skionren jest kwas azelainowy, który powszechnie stosowany jest w leczeniu trądziku osób dorosłych i trądziku młodzieńczego. Cechą charakterystyczną kwasu azelainowego jest jego wielokierunkowość, bowiem działa on na wiele czynników powodujących powstawanie trądziku. Po pierwsze ten rodzaj naturalnie pochodzącego kwasu zapobiega nadmiernemu rogowaceniu się naskórka, ponadto posiada działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, a przez to leczy zmiany trądzikowe. Kwas azelainowy zapobiega też nadmiernemu błyszczeniu się skóry twarzy, gdyż posiada działanie przeciwłojotokowe. Skinoren jest też skuteczny w walce z przebarwieniami nie tylko tymi potrądzikowymi. Działanie tego leku jest naprawdę szybkie i bardzo skuteczne dlatego zawsze warto mieć go pod ręką zwłaszcza, że jest tak łatwo dostępny. Szerzej o jego działaniu dowiemy się z ulotki, a także ze strony: http://www.skinoren.pl/.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Źródło obrazka wyróżniającego: www.skinoren.pl

Dodaj komentarz