Jest kilka polskich marek, których produkty bardzo chciałabym mieć. Wpisuję je oficjalnie na listę marzeń i postaram się wykreślać sukcesywnie pozycje z przedmiotami, które udało mi się dostać. Może słyszeliście o tych markach, a może nie, dlatego pokrótce poniżej parę słów o każdej:

Zuzia Górska

polskie marki - zuzia górskaReklamuje się jako mała manufaktura ulokowana na Podkarpaciu. Zuzia Górska to twórczyni pięknych toreb, z których większość szyta jest ze skóry naturalnej. Można kupować gotowe modele i zamawiać opcje spersonalizowane na zamówienie. Modele duże i małe. Mnie szczególnie podobają się wersje hobo i pewnie taką sobie kupię.

Hajde

polskie marki - hajdeAkcesoria podróżnicze, takie jak torby, plecaki I inne ale szyte z naturalnych materiałów. Len, konopie, bawełna, drewno i metal. Piękne i stworzone z wyczuciem stylu, niepowtarzalne. Podobają mi się absolutnie wszystkie ich produkty, trudno mi nawet zdecydować który zechcę mieć jako pierwszy.

God Save Queens

polskie marki - god save queensMarka o której usłyszał cały świat za sprawą Kylie Jenner, która założyła ich bieliznę a zdjęcie umieściła na Instagramie. Mnie najbardziej podobają się koronkowe biustonosze. Niesamowicie delikatne i stylowe, bardzo seksowne. Absolutnie o nich marzę.

Słoń Torbalski

Dopolskie marki - slon torbalskiść stara marka i już całkiem nieźle znana z toreb, po prostu. Skórzane torby w różnych wzorach i rozmiarach. Mijałam ich sklep wiele razy podziwiając kolorowe modele. Urzekli mnie właśnie tymi kolorami – pogodnymi, jasnymi. Torebka od Słonia to jedno z moich Must Have.

Podsumowując – jest o czym marzyć, prawda? 🙂

źródła obrazków: searchengineland.com, rzeszow.wyborcza.pl, avanti24.pl, poldon.pl, www.cosmopolitan.pl

Dodaj komentarz