Galeria Młociny ma świetną wiadomość dla wszystkich, którzy tegoroczne ferie planują spędzić w Warszawie. Obiekt przygotował moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Silent Disco na lodowisku, zajęcia sportowe oraz wystawy edukacyjne czekają na zainteresowanych na Bielanach!

Znajdująca się na Bielanach Galeria Młociny zadbała o to, aby wszyscy ci, którzy podczas tegorocznych ferii planują pozostać w stolicy, mieli okazję, by aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas w gronie najbliższych. Tegoroczny zimowy wypoczynek na Bielanach rozpoczniemy i zakończymy Silent Disco na lodowisku. Wydarzenia odbędą się 29 stycznia oraz 3 lutego w godzinach 16:00-20:00 na lodowisku znajdującym się na dachu obiektu, a obecni mogą liczyć na wyjątkową dawkę muzycznych brzmień. Tego popołudnia z pewnością wybawi się każdy, kto lubi tupnąć nogą, a nawet łyżwą do najlepszych, ponadczasowych hitów! To jednak nie wszystkie niespodzianki przygotowane z myślą o tych, którzy uwielbiają aktywne formy spędzania czasu wolnego!

#ZajęciaSportowe

Już 31 stycznia w Galerii Młociny rozpocznie się cykl zajęć sportowych, w ramach których zainteresowani pod czujnym okiem doświadczonych trenerów związanych z klubem KS Hutnik będą mogli poćwiczyć wybraną dyscyplinę sportową. Odwiedzający otrzymają możliwość, by bezpłatnie wziąć udział m.in. w treningu tenisa, hokeja na lodzie, judo, piłki nożnej oraz siatkówki. Harmonogram zajęć sportowych w Galerii Młociny znajduje się na stronie www.galeriamlociny.pl.

Niedzielne zajęcia z hokeja na lodzie odbędą się na lodowisku znajdującym się na dachu Galerii Młociny (poziom 2), natomiast pozostałe treningi na poziomie 0, w przestrzeni obok Banku Millenium.

#ZwierzakiDziwaki

A co obiekt przygotował dla tych, którzy chcieliby spędzić zimowe ferie nieco spokojniej? Na parter w Galerii Młociny, tuż obok sklepu Wojas, w godzinach 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele w godzinach 10:00-20:00 zaprasza edukacyjna wystawa zwierząt bezkręgowych. Zwierzaki Dziwaki to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych i przekonanie się, co tam w trawie piszczy! W ramach wydarzenia zainteresowani znajdą w obiekcie terraria z aż 30 gatunkami bezkręgowców, stanowiska edukacyjne dla młodszych i starszych widzów, a także poznają sekrety życia pod mikroskopem! A tam to się dopiero dzieje!

Na wystawę Zwierzaki Dziwaki Galeria Młociny zaprasza również grupy szkolne i przedszkolne. Wstęp jest możliwy po okazaniu biletu, a ceny rozpoczynają się od 8 zł.

#FundacjaJestemMamą

W te ferie Młociny naprawdę zamieniają się w kuźnię fantastycznej zabawy! Wszystko to za sprawą współpracy Galerii Młociny z Fundacją Jestem Mamą, która przez najbliższe 2 tygodnie zaprasza na niezapomniane warsztaty. Dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat przygotowano m.in. naukę lepienia z gliny oraz malowania. Jedno jest pewne – najmłodsi na pewno znajdują tu coś dla siebie! Dokładny harmonogram zajęć znajduje się na Facebooku fundacji, a ze względu na kameralne grupy na zajęcia obowiązują zapisy. Dokonamy ich pod numerem telefonu: 666 660 290 lub drogą mailową: malgorzata.karkosz@gmail.com.

Szczegóły inicjatywy:

https://www.facebook.com/FundacjaJestemMama

#Kolejkoland

Kolejkoland, czyli unikatowy park edukacji i rozrywki prezentujący temat szynowych pojazdów, również zaprasza wszystkich odwiedzających Galerię Młociny podczas ferii i nie tylko! Jest to jedyna wystawa kolejkowa w Polsce, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy interaktywnych makiet i stref aktywności, na których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów.  Zwiedzający uczestniczą więc w warsztatach edukacyjnych i w przystępny sposób poznają podstawowe, niezbędne wiadomości. Istotnym aspektem prezentowanym na wystawie jest także wpływ korzystania ze zbiorowego transportu szynowego na ochronę środowiska.

Bilet ulgowy do Kolejkolandu kosztuje 18 zł, natomiast normalny 22 zł. Miejsce oferuje również atrakcyjne oferty dla grup. Wystawa pozostaje czynna od środy do piątku w godzinach 15:00-19:00, a także w soboty i niedziele od 11:00 do 19:00.

#Lodowisko

Jeszcze więcej zimowych szaleństw na deser? Bardzo proszę! Jedyne w stolicy lodowisko na dachu znajdujące się w Galerii Młociny pozostaje czynne przez cały okres trwania ferii zimowych. Opłata za wstęp wynosi jedynie 7 złotych, a jeśli obecni okażą paragon zrealizowany w obiekcie na kwotę nie niższą niż 20 złotych, będą mogli spędzić aktywnie czas zupełnie za darmo. Lodowisko pozostaje czynne do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, natomiast w niedziele do godziny 21:00.

Dodaj komentarz