Odzież promocyjna z logo przeznaczona na zimowe wydarzenia powinna zapewniać przede wszystkim maksymalne ciepło, wygodę i funkcjonalność, a jednocześnie skutecznie promować Twoją markę. Oto kilka rodzajów odzieży zimowej, które świetnie sprawdzają się w celach promocyjnych w trakcie tej pory roku!

Kurtki zimowe

Wysokiej jakości kurtki zimowe są niezbędne podczas zimnych dni. Warto wtedy poszukiwać modeli dobrze izolowanych, wyposażonych w głębokie kieszenie i kaptury, które mają wodoodporne lub wiatroszczelne materiały, aby zapewnić użytkownikom ciepło i suchość nawet podczas dużych opadów śniegu czy deszczu.

W przypadku takiej odzieży Twoje logo może być umieszczone w widocznym miejscu na piersi, rękawie lub z tyłu kurtki za pomocą haftu lub sitodruku.

Kurtki polarowe

Także kurtki polarowe to wszechstronna i wygodna opcja na łagodniejsze warunki lub do stworzenia dodatkowych warstw pod odzieżą wierzchnią.

W przypadku pilarzów można umieścić swoje logo na piersi lub plecach, aby nadać im atrakcyjny wygląd i skutecznie promować swój biznes.

Zimowe czapki

Markowe czapki to klasyczne zimowe dodatki przekazywane przez firmy, które zapewniają ciepło podczas chłodnych dni.

W sprzedaży znaleźć można różne warianty tych gadżetów, na przykład mogą być to czapki typu beanie, ocieplane czapki z daszkiem.

Szaliki i kominy na szyję

Szaliki i kominy przeznaczone do noszenia na szyi zapewniają dodatkowe ciepło i można je wykończyć za pomocą logo za pomocą haftu lub nadruku.

Taka odzież reklamowa z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa albo haftem znakomicie nadaje się na różne zimowe imprezy, od festiwali plenerowych po spotkania firmowe.

Rękawiczki

Ciepłe rękawiczki z Twoim logo są bardzo praktyczne podczas zimowych wydarzeń. Utrzymują ciepło dłoni uczestników podczas eventów i mogą być również używane poza nimi.

W sprzedaży można znaleźć również rękawiczki kompatybilne z ekranami dotykowymi, dlatego można używać ich podczas korzystania z telefonu.

Swetry i bluzy

Markowe swetry i bluzy z kapturem mogą być wygodną i stylową propozycją od firmy na imprezy w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Znakomicie nadają się jako prezenty PR-owe oraz dla pracowników.

Skarpetki zimowe

Na zimowe imprezy na świeżym powietrzu warto pomyśleć o ciepłych skarpetach z Twoim logo. Logo może zostać naniesione poprzez haft lub nadruk na skarpetkach albo też na ich opakowaniu.

Poncza lub koce

Poncza oraz koce także mogą być przemyślanym prezentem dla różnych osób podczas zimowych wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak mecze sportowe lub świąteczne pikniki.

Dodaj komentarz