znudzony kot 1
źródło: www.dogwoodpet.com

Czarek się nudzi… Kocie przysmaki nie udobruchały go na tyle, żeby przestał grymasić na obecnie podawaną karmę więc muszę pokombinować. Czas na ProPlan i wersję HouseCat. Czarek jest zdecydowanie kotem domowym, nie wychodzącym z ciepłego mieszkanka więc potrzebuje odpowiednich składników odżywczych w swoich sucharkach dnia codziennego.

Witaminy, kwasy tłuszczowe, włókno pokarmowe oraz naturalny probiotyk czyli skład przyszłej karmy Czarka. Do tego specjalna formuła OPTIRENAL®, która wspomaga zdrowie nerek i inne składniki, które kontrolują formowanie się kul włosowych oraz „wspierają prawidłowy pasaż pokarmu przez przewód pokarmowy”. No dobrze, mi to raczej wystarczy, tylko nie wiem co na to Czarek. Mam ostatnio wrażenie, że zaczął mi się nagle starzeć. Jest jakiś bardziej marudny, częściej chce się przytulać i tęsknie patrzy za okno. Nawet zastanawiałam się czy nie przygarnąć drugiego kota żeby zapewnił mu odpowiednie towarzystwo. Obawiam się jednak, że to jest zbyt radykalne posunięcie i zamiast dobrego kompana Czarek może dostać upierdliwego współlokatora, który uprzykrzy mu życie. Znajoma właśnie tak miała. Kocur jej się nudził całymi dniami więc broił. Załatwiła drugiego, to młody zaczął się nad nim znęcać i broiły z nerwów oba. Także ten, zamienił stryjek…

znudzony kot 2
źródło: imgfave.com

Jednak nie zrezygnowała z nowego lokatora żeby nie wyjść na nieodpowiedzialną i jakoś przetrzymała najgorszy czas docierania się kocurów. Teraz oba są dość stare, nie mają ochoty na zbójowanie ani na kłótnie więc większość czasu spędzają na spaniu. No i ma wreszcie dwa standardowe koty w domu.

Dodaj komentarz