Znakiem rozpoznawczym hulajnóg marki Scoot and Ride są trzy kółka, które gwarantują dużą stabilność podczas jazdy w każdych warunkach, chroniąc przed upadkami i ułatwiając utrzymywanie równowagi. Tego typu rozwiązanie zostało zastosowane we wszystkich produkowanych przez firmę hulajnogach serii Highwaykick, zarówno w modelach dwufunkcyjnych dla najmłodszych, jak i w tradycyjnych pojazdach dopasowanych do potrzeb starszych dzieci oraz osób dorosłych.

Hulajnogi serii Highwaykick

W ofercie marki Scoot and Ride (https://www.zdroweimarkowe.pl/pol_m_Zdrowie_Hulajnogi-192.html) znaleźć można kilka różnych wersji hulajnóg dziecięcych serii Highwaykick. Model o najniższej numeracji jest pojazdem dwufunkcyjnym, składanym, który w podstawowym wariancie pełni funkcję klasycznego jeździka, a po demontażu fotelika, tradycyjnej hulajnogi dostosowanej do potrzeb dziecka w wieku do pięciu lat. Hulajnogi Highwaykick 2 są przykładem tradycyjnych hulajnóg z trzema kółkami, które w wersji Lifestyle są dodatkowo wyposażone w praktyczny schowek na drobiazgi. Model hulajnogi Highwaykick 3 LED to z kolei pojazd ze świecącymi kółkami, co w znaczący sposób zwiększa jego wizualną atrakcyjność oraz podnosi bezpieczeństwo użytkowania po zmierzchu. Tego typu hulajnogi są odpowiednim wyborem dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Marka Scoot and Ride stworzyła także trójkołową hulajnogę dla nastolatków i dorosłych. Pojazd z serii Highwaykick 5 LED jest odpowiednim wyborem dla osób o wadze do 80 kg i wzroście do 180 cm.

Składane, trójkołowe hulajnogi dla dzieci i młodzieży

Zastosowanie dwóch przednich, dość dużych kółek, które stabilizują hulajnogę i minimalizują ryzyko wywrotki podczas jazdy to znak rozpoznawczy wszystkich konstrukcji z serii Highwaykick od firmy Scoot and Ride. Ważnym elementem konstrukcji tego typu pojazdów jest także możliwość ich łatwego składania bez potrzeby sięgania po narzędzia oraz regulacji kierownicy, dzięki czemu hulajnoga może rosnąć wraz z dzieckiem, dopasowując się do jego aktualnych potrzeb. Trójkołowe hulajnogi Scoot and Ride wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, trwałością i wysokim poziomem komfortu obsługi. To przemyślane konstrukcje wykonane z dobrej jakości materiałów, zapewniające wysoki komfort jazdy po równych nawierzchniach, minimalizujące ryzyko upadków, lekkie i wygodne w transporcie.

Najmłodszym dzieciom w wieku 1-2 lata w szczególności polecane są dwufunkcyjne hulajnogi Scoot and Ride z serii Highwaykick 1. Przedszkolaków mogą zainteresować pojazdy o numeracji 1-3, a nastolatków większe modele regulowanych hulajnóg z szerokim podestem i świecącymi kółkami z serii Highwaykick 5 LED.

Dodaj komentarz