Druga porcja propozycji filmowych, które zamierzam obejrzeć w okolicach świąt. Wymienione poniżej filmy pewnie obejrzę w Sylwestra i Nowy Rok. Jestem na tyle chora, że nie wyrwę się z domu. Nie chcę też zarażać znajomych więc nie będę nikogo zapraszać na domówkę. Pozostaje mi leżenie pod kocykiem, z kotem i laptopem, na którym będę odtwarzać kolejne ulubione hity.

Śniadanie u Tiffaniego

filmy-1Klasyk z Audrey Hepburn w roli głównej. Wydawać by się mogło, że w moim wieku powinnam była oglądać ten film ze sto razy. Ja jednak zamierzam obejrzeć go dopiero po raz pierwszy. Jego niezwykły klimat powinien porwać mnie od pierwszych minut i do tego ta zniewalająca Audrey… Dzięki temu filmowi można lepiej zrozumieć fenomen tej gwiazdy. Jej gesty, uśmiech, była po prostu niesamowita. Film retro to super pomysł na niedzielny poranek Nowego Roku. Do tego kawa i ciacho. Żyć, nie umierać.

Firmowa Gwiazdka

filmy-2Świąteczne Kac Vegas z Jennifer Aniston i Jasonem Batemanem. Z trailerów wynika, że film jest mega szalony i zabawny więc na pewno nie będę się na nim nudzić. Można go jeszcze obejrzeć w kinie ale w moim przypadku jedynym możliwym rozwiązaniem będzie jakaś strona z wersją online. Muszę przyznać, że lubię bardzo takie super zakręcone komedie. Pewnie wybiorę ją na sylwestrową noc. Do tego ulubione chrupki i grzane piwo. Sylwester z dobrym filmem jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż sylwester z Polsatem 😉

Nie wiem ile filmów będę w stanie obejrzeć w moim stanie. Jeśli uda się dwa powyższe to już będzie spory sukces. Pewnie, w ramach inspiracji, spojrzę na program telewizyjny w poszukiwaniu jakichś wartych obejrzenia filmów. Będę wreszcie miała upragniony odpoczynek. Trochę przymusowy ale zawsze to odpoczynek.

źródła obrazków: Podnoszę skrzydła, Chomikuj.pl, Film – Interia

Dodaj komentarz