Facebook

Pomysły na wiosenną aktywność

Przez w Mar 20, 2016 w Mój czas wolny, Moja uroda | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Jeśli, podobnie jak ja, zamierzacie ruszyć cztery litery z kanapy żeby zrzucić zimowy nadbagaż z bioder, to pewnie też zastanawiacie się co wybrać, żeby było przyjemnie i skutecznie. Ja rozważam kilka opcji. Całkiem niewykluczone, że będę testować po kolei wszystkie.

cwiczenia 1Wygodna opcja dla tych, który nie chcą inwestować w karnet na fitness albo nie mają czasu na wychodzenie z domu. Program treningowy można uruchomić na kompie albo tablecie o dowolnej porze dnia i nocy. Ćwiczeń jest bardzo wiele więc swobodnie można dopasowywać je do swoich możliwości i upodobań. Ponadto Ewa na swoim profilu na Fb umieszcza wiele dodatkowych materiałów, jadłospisów, propozycji lekkich posiłków. Wygodnie i za darmo, po prostu.

cwiczenia 2W klubie będziemy mieli do wyboru zajęcia z instruktorem albo siłownię. Jeśli wykupimy karnet to raczej ruszymy się już kanapy bo szkoda nam będzie zmarnować wydane pieniądze. Obecnie w każdym większym mieście znajdziemy sporo fajnych obiektów tego typu, nawet całodobowych. Nowoczesne wyposażenie, trenerzy personalni i profesjonalni instruktorzy. To może być naprawdę fajna zabawa.

cwiczenia 3Teraz co drugi znajomy chwali się na Fb ilością wybieganych kilometrów. Biega masa ludzi. Odpowiedni strój i buty do tej aktywności można kupić nawet w Lidlu. Trzeba tylko podejść do tego z głową, sprawdzić trochę informacji żeby nie zniszczyć sobie np. stawów. Bieganie daje bardzo fajne rezultaty w postaci tracenia zbędnych kilogramów w dość szybkim czasie. Ja osobiście uwielbiam i będę kompletować wyprawkę do biegania.

źródła obrazków: www.popsugar.com, www.godcreatedwomen.pl, www.musicx.sk, biegologia.pl

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *