Facebook

Pomysły na Sylwestra

Przez w Gru 28, 2015 w Mój czas wolny | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

sylwester 1Nie wiem jak wy, ale ja nie mam za bardzo w tym roku pomysłu na spędzenie Sylwestra. Nie szukałam ofert wyjazdów, wycieczek i innych płatnych atrakcji więc nic nie muszę w tym roku. Pewnie skończy się spontanicznym wyjściem albo domówką bądź też leżeniem przed telewizorem z miską popcornu i zapasem filmów do obejrzenia. Jeśli podobnie jak ja nie macie pomysłów na spędzenie tej nocy, podpowiadam co można ze sobą zrobić:

  1. Dzień prosiaka – czyli filmy i chrupaki. W tym celu należy zaopatrzyć się w ulubione chrupaki i przygotować co najmniej 2 filmy do obejrzenia. Zabawa polega na leżeniu, chrupaniu i olewaniu sytuacji. Totalny chill out.
  2. Wieczór z gwiazdami – czyli Sylwester z telewizorem. Dzięki temu tę wyjątkową imprezę spędzicie zarówno z Dodą, jak i Bajmem czy Sarsą we wszystkich większych miastach Polski – wystarczy tylko umiejętnie przełączać kanały. Inna nazwa dla tej opcji sylwestrowej to „wieczór seniora”.
  3. sylwester 2Impreza z prezydentem – czyli wypad na miejskiego sylwestra. Jeśli nie boicie się pijanych i nieobliczalnych ludzi w dużej ilości na małej powierzchni to ta opcja jest w sam raz dla was. Sylwester organizowany przez miasto to świetny sposób na spędzenie tego wyjątkowego czasu w wyjątkowo nietrzeźwym stanie z setkami i tysiącami ludzi w stanie podobnym do naszego. Jeśli jesteście trzeźwi to ta opcja jest zdecydowanie zbyt ryzykowna.
  4. Śledzik u znajomych – czyli domówka na spontana. Jeśli posiadacie znajomych, którzy nie mają problemu z udostępnieniem swojego/swoich rodziców mieszkania na taką imprezę to ta opcja jest w sam raz. Idziesz z domu, pijesz dziwne rzeczy, robisz dziwne rzeczy, potem nic nie pamiętasz i nie musisz sprzątać. Cud miód.

źródła obrazków: bijoucandles.com, www.sheknows.com, 2014-new-year-celebration.blogspot.com

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *