Facebook

Nakarm zmysły, czyli dieta na potencję

Przez w Lis 17, 2017 w Mój czas wolny | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Udane życie seksualne ma pozytywny wpływ na nasze życie. Dzięki odpowiedniej dawce doznań cielesnych, zapewnianych sobie nawzajem z partnerem stajemy się zdrowsi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Zacieśnia się również więź pomiędzy partnerami. Dlatego warto dbać o swoje życie seksualne nie tylko od święta. Stare przysłowie mówi, że przez żołądek trafiamy do serca i jest w tym sporo prawdy. Zatem warto wiedzieć co podać na kolację ukochanemu, aby poziom testosteronu w jego krwi wzrósł znacząco. Dieta na potencję dla panów jak i pań może znacząco odmienić dotychczasowe pożycie.

Dieta na potencję – co musi się w w niej znaleźć?

W spożywanych przed łóżkowymi igraszkami produktach musi znaleźć się szereg witamin i minerałów, które mają wpływ na męskie libido. Do takich składników zaliczamy cynk, który ma ogromny wpływ na sprawne funkcjonowanie prostaty.Kolejnym niezbędnym składnikiem jest arginina, która jest potrzebna do osiągnięcia wzwodu. Spożywane przez panów produkty spożywcze muszą być również bogate w witaminę E, która nazywana jest nie tylko witaminą młodości ale także seksualności. Równie ważne są witaminy A i D, które odpowiadają za prawidłowe wchłanianie magnezu i wapnia, potrzebnych do skurczu i rozkurczów mięśni. O zdrowej diecie panowie (i panie również) muszą pamiętać na co dzień, gdyż zapobiegnie ona problemom ze zdrowiem także tym seksualnym w przyszłości. W diecie na potencję preferowane są przede wszystkim świeże owoce i warzywa. Granat, truskawki, soczyste mango, czekolada, odrobina czerwonego wina lub szampana, ostrygi i inne owoce morza, a także cynamon, imbir i inne korzenne przyprawy skutecznie pobudzą libido.

Co oprócz diety?

Aby być zawsze gotowym na miłosne igraszki trzeba również zadbać o swoją kondycję fizyczną. Stres, nikotyna, nadmiar alkoholu oraz brak ruchu, są przyczyną impotencji u wielu mężczyzn. Oczywiście każdy mężczyzna ma prawo do „gorszego dnia”, lecz kiedy problemy ze wzwodem są coraz częstsze koniecznie należy zmienić swój tryb życia oraz odżywiania. Można również wspomóc swoją erekcję suplementami diety takimi jak np. Permen, lecz przed ich zażyciem koniecznie trzeba poradzić się lekarza lub farmaceuty i koniecznie zapoznać się z ulotką. Więcej informacji o diecie na potencję znajdziemy np. na: http://www.permen.pl/wspomaganie-erekcji-dieta-i-styl-zycia.html.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *