Facebook

Na majówkę, na wędrówkę – z czym?

Przez w Maj 19, 2015 w Mój czas wolny, Moja uroda | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
źródło: www.telegraph.co.uk

źródło: www.telegraph.co.uk

Planowania majówkowych wyjazdów ciąg dalszy. Zaplanowałam sobie już kilka wyjazdów, pozostała mi kwestia pakowania. W dalszą czy bliższą podróż przyda się kilka bardzo istotnych gadżetów, dzięki którym będziemy mogli czuć się świeżo i komfortowo. Oto moja prywatna lista 3 wyjazdowych must-have gadżetów:

  1. Chusteczki nawilżane
źródło: microsites.schuelke.com

źródło: microsites.schuelke.com

Niewielkie opakowanie, które zawiera zazwyczaj ok. 25 chusteczek, którymi możemy przetrzeć ręce, twarz czy szyję podczas upałów. Świetnie odświeżają, czyszczą i chłodzą. Kiedy robi się ciepło na dworze lądują szybko w mojej torebce i mają tam swoje miejsce prawie do zimy.

  1. Żel antybakteryjny
źródło: hdimagegallery.net

źródło: hdimagegallery.net

Niewielka tubka, która zawiera środek pozwalający nam zadbać o czyste dłonie, wolne od zarazków. Niesamowicie przydatny w podróży komunikacją publiczną.Na pewno każdy z was zauważył, że nawet po krótkiej przejażdżce autobusem, busem czy pociągiem macie niestety uczucie bycia co najmniej ukurzonym. Zjedzenie loda czy czegokolwiek innego powinno być poprzedzone umyciem rąk ale jak znaleźć źródło bieżącej wody? Właśnie… Żel skutecznie oczyszcza nasze dłonie, szybko wysycha nie pozostawiając niemiłego filtra. Spróbujcie koniecznie!

  1. Wachlarz
źródło: www.skleptaneczny.com.pl

źródło: www.skleptaneczny.com.pl

Pewnie nie wszyscy kojarzą ten wygodny gadżet ale jest naprawdę wart polecenia. Docenicie go zwłaszcza w zatłoczonych i dusznych autobusach, w których nawet otwarte okno czy klimatyzacja nie dają rady. Wachlarz zajmuje w pozycji złożonej niewiele miejsca, jest lekki a potrafi zdziałać cuda w dusznych pojazdach komunikacji publicznej.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *