Facebook

Kosmetyk na bardzo słoneczne wakacje

Przez w Sie 6, 2018 w Moja uroda | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Nasza skóra o każdej porze roku wymaga dużo troski i  specjalnej pielęgnacji dobranej do jej rodzaju, lecz to szczególnie latem musimy zapewnić jej wyjątkową ochronę. Silne promieniowanie słoneczne i upały szkodzą naszej skórze, dlatego musimy zabezpieczać ją w odpowiedni sposób, aby zapobiec złowrogiemu działaniu promieniowania UVA i UVB. Niezależenie od wieku i stanu skóry trzeba stosować kremy z filtrem ochronnym. Ostre słońce najbardziej niebezpieczne jest dla skóry małych dzieci, osób starszych oraz osób z przebarwieniami i cerą wrażliwą.

Ostrożnie z opalaniem

Z opalaniem i ekspozycją na słońce nie można przesadzić, nawet osoby o ciemnej karnacji nie powinny przebywać zbyt długo na słońcu. Zasady dotycząc rozważnego opalania dotyczą szczególnie osób z bardzo jasną i jasną karnacją oraz dużą ilością znamion barwnikowych i przebarwień. Opalanie nie jest wskazane również w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. W przypadku zażywania niektórych leków także powinniśmy zrezygnować z opalania i unikać słońca. Osoby z jasną karnacją oraz skórą skłonną do przebarwień powinny sięgać po kremy z bardzo wysokim filtrem. Jednym z takich produktów jest  krem Iwostin Perfectin Lucidin, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony skóry wrażliwej i skłonnej do przebarwień. Posiada on filtr SPF 50+. który ni tylko skutecznie ochrania skórę przed słońcem, ale również zmniejsza widoczność przebarwień zapobiega powstawaniu nowych. jednak aby krem działał skutecznie nawet w bardzo upalne dni trzeba go zaaplikować minut przed wyjściem na słońce. Więcej o działaniu i zastosowaniu kremu Iwostin Perfectin Lucidin dowiemy się na stronie producenta: https://www.iwostin.pl/produkty/solecrin-lucidin/krem-na-przebarwienia-spf-50plus/. Jeśli więc dopiero teraz  planujemy wakacje i zamierzamy się opalać, a mamy wrażliwą i jasną cerę to warto wypróbować działanie tego kremu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *