Facebook

Co na urodziny???

Przez w Cze 3, 2015 w Mój czas wolny, Moje hobby | 0 komentarzy

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Moi bliscy urodzili się głównie w sezonie letnim więc teraz mam kumulację i muszę znaleźć dla nich coś fajnego. Perfumy, kosmetyki, ubrania? Nie, raczej nie. Szukam czegoś oryginalnego i nieszablonowego. Mam niestety niezbyt duży budżet więc musiałam przyjąć ograniczenia ale jak się okazuje w moim nawet nie tak wielkim budżecie mieści się całkiem sporo. Na pierwszy ogień poszły propozycje z Katalogu Marzeń i prezenty dla mojego chłopaka.

Lot motolotnią

źródło: www.aeroklub-czestochowa.org.pl

źródło: www.aeroklub-czestochowa.org.pl

Dość ekstremalne wyzwanie ale raz się żyje. Lot odbywa się przy wsparciu profesjonalnego instruktora i pilota więc będzie mógł czuć się bezpiecznie. 11 dostępnych miast, w tym Warszawa więc mogę kupować.

Rajdowa jazda BMW 318is po torze

Mój chłopak jest fanem samochodów i lubi czasem nieco szybciej sobie pojeździć. Ta propozycja może być dla niego spełnieniem marzeń. Zawsze do pomocy ma profesjonalnego kierowcę więc będę o niego spokojniejsza.

Jazda quadem

Mnie samej podobają się te pojazdy choć nie mam jeszcze odwagi na nich pojeździć. Mój chłopak mógłby się wyszaleć na leśnych i polnych drogach podnosząc sobie nieco poziom adrenaliny.

Lot w tunelu aerodynamicznym

źródło: wawalove.pl

źródło: wawalove.pl

Takie cuda widziałam dotychczas tylko na filmach, a tu proszę – jest możliwość wykupienia sobie nawet kilku minut przyjemności w tunelu, który znajduje się w Polsce. Niestety stać mnie będzie na maksymalnie 2 minuty takiego prezentu ale w takich warunkach z pewnością doznania będą niezapomniane.

Kurcze, to co wybrać? Może jakoś spróbuję pokazać mu stronę Katalogu Marzeń i poproszę go niby o radę i pomoc w zakupie prezentu dla siostry. Przy okazji przecież może powiedzieć co jemu najbardziej by się spodobało 😉

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *